آغاز فعالیت انجمن خیرین مسکن ساز استان ایلام
آغاز فعالیت انجمن خیرین مسکن ساز استان ایلام

انجمن خیرین مسکن ساز استان ایلام، در فراز تاریخی حساب ۱۰۰ امام (ره) به صورت رسمی در خصوص نیل به اهداف خود مبنی بر تامین و تهیه مسکن ارزان قیمت برای محرومین شهر ایلام و به تبع آن در دیگر شهرستان های استان از امروز تاسیس و شروع به فعالیت کرد.

به گزارش پایگاه خبری جزمان، هفت عضو هیات مدیره انجمن خیرین مسکن‌ساز با حضور مدیرعامل انجمن خیرین مسکن‌ساز کشور و معاون عمرانی استاندار ایلام با برگزاری مجمع عمومی انتخاب شدند.

در این آیین که با حضور اعضای هیت امنا مجمع خیرین برگزار شد، حسین اسدی، هوشنگ شکربیگی، نعمت رحیمی، محسن حیدری، یونس هواسیان، فرزاد کاکایی و حبیب‌الله محبی به عنوان اعضای هیات مدیره انجمن مسکن‌ساز استان ایلام انتخاب شدند.

معاون عمرانی استاندار ایلام در این نشست گفت: ضرورت فعالیت انجمن خیرین مسکن ساز با حضور مردم و خیرین معنا می یابد و لازم است تلاش کند بدور از هرگونه وابستگی های اداری پیش برود.

احمد کرمی افزود: خیرین برنامه های اجرایی برای ساماندهی و رفع مشکل مسکن محرومان به مسوولان دستگاه ها و متولیان امر ارائه داده و از آنها بخواهند با مساعدت و همکاری مستمر این معضل را از چهره اجتماعی استان حذف کنند.

  • نویسنده : الهام مهدیان