تعیین ۱۵ شعبه اخذ رای مناسب سازی شده ویژه معلولان، سالمندان و جانبازان در ایلام
تعیین ۱۵ شعبه اخذ رای مناسب سازی شده ویژه معلولان، سالمندان و جانبازان در ایلام

مدیرکل بهزیستی ایلام با اشاره به در پیش بودن انتخابات جمعه 11اسفندماه همزمان با سراسر کشور در این استان گفت: برای رفاه حال افراد دارای معلولیت، سالمندان و جانبازان ۱۵ شعبه اخذ رای مناسب سازی شده در تمامی شهرستان های استان تعیین شده است.

به گزارش پایگاه خبری جزمان، «حسین نورعلیوند» با اعلام این خبر، افزود: در این زمینه با هماهنگی انجام گرفته با فرمانداری ها در شهرستان های استان شعب اخذ رای مناسب سازی شده پیش بینی شده است.

وی ادامه داد: این اقدام با هدف سهولت زمینه حضور افراد دارای معلولیت، سالمند، جانباز و سایر افرادی که برای حضور در شعب انتخابات مشکل تردد دارند انجام شده و همه فضاهای پیش بینی شده مناسب سازی شده که بدون مانع و یا دارای رمپ هستند.

مدیرکل بهزیستی ایلام با بیان اینکه این اداره کل نیز به عنوان شعبه اخذ رای مناسب سازی مرکز استان تعیین شده، گفت: در مابقی شهرستان های استان حداقل یک شعبه اخذ رای مناسب سازی شده ویژه افراد دارای معلولیت و سالمند و جانباز پیش بینی شده است.

دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری جمعه ۱۱ اسفندماه سال جاری همزمان با سراسر کشور در این استان برگزار می‌شود.

استان ایلام بیش از ۱۷ هزار فرد دارای معلولیت، حدود ۵۰ هزار سالمند و بیش از ۱۲ هزار جانباز دارد.

  • نویسنده : الهام مهدیان