توجه به جاده های منتهی به مناطق گردشگری ایلام بسیار ضروری است
توجه به جاده های منتهی به مناطق گردشگری ایلام بسیار ضروری است

معاون امور عمرانی استاندار ایلام گفت: توجه به جاده های منتهی به مناطق گردشگری ایلام بسیار ضروری است.

به گزارش پایگاه خبری جزمان، “سعید هژبری” عصر شنبه در بازدید از محورهای مواصلاتی شهرستان‌های ایلام، بدره و دره شهر با اشاره استقبال ویژه مهمانان نوروزی از مناطق گردشگری استان، اظهار کرد: نظر به اقبال بسیار گسترده گردشگران نوروزی به شهرستان‌های هدف گردشگری لزوم توجه بیش از پیش به محورهای مواصلاتی این مناطق با توجه به ترددهای بالای خودرو در این محورها بسیار ضروری و پر اهمیت است.

وی گفت: رعایت فاصله ۲۰ کیلومتری استقرار تیم‌های پلیس راه و همچنین تیم‌های امدادی و خدمات رسان در سطح جاده‌های شهرستان‌های استان می‌تواند بر کاهش حوادث جاده‌ای موثر باشد.

معاون عمرانی استاندار ایلام در ادامه خواستار حضور اکیپ‌های راهداری در نقاط حادثه‌خیز شد و گفت: به منظور جلوگیری از خطراتی که ممکن است در نقاط حادثه‌خیز ایجاد شود با توجه به اینکه زمان لازم فعلآ برای اصلاح این نقاط وجود ندارد راهداری می‌تواند در این نقاط که تعداد آنها زیاد هم نیست با نصب بنرهای احتیاطی و استقرار تیم‌هایی با همکاری پلیس راه، اورژانس و هلال احمر اخطار لازم را به رانندگان بدهد.

وی در پایان حضور تیم‌های پلیس راه، راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و هلال احمر را در محور ایلام رضایت بخش دانست و گفت: امیدواریم مجموعه تلاش‌های انجام شده به کاهش تلفات جاده‌ای منجر شود.

گفتنی است در این بازدید که تعدادی از مسئولان استانی و شهرستان‌های ایلام، بدره و دره شهر حضور داشتند معاون امور عمرانی از ارگان‌های خدمات رسان و امدادی چون هلال احمر، راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، پلیس را در محورهای یاد شده … بازدید بعمل آورد.

  • نویسنده : الهام مهدیان