توزیع بیش از ۷۴ هزار پرس غذا توسط شرکت گاز ایلام در بین زائران اربعین
توزیع بیش از ۷۴ هزار پرس غذا توسط شرکت گاز ایلام در بین زائران اربعین

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: از ابتدای راه اندازی موکب های این مجموعه تاکنون ۷۴ هزار پرس غذا در دو وعده نهار و شام در بین زائران اربعین توزیع شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری جزمان؛ «محمود کشاورز» در بازدید معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران از موکب های این شرکت افزود: از این تعداد ۶۰ هزار پرس در موکب شهرستان چرداول، ۸ هزار پرس در موکب صالح آباد، ۲ هزار پرس در ملکشاهی، ۲ هزار پرس در هلیلان و ۲ هزار پرس دیگر در دره شهر بوده که در بین زائران اربعین در توزیع شده است.

وی اظهار داشت: افزون بر توزیع و طبخ غذای گرم برای زوار، روزانه تعداد قابل توجهی آب معدنی، شربت، چای، کیک و خرما بعنوان میان وعده صبح و عصر نیز در بین زائران اربعین توزیع شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان با اشاره به اینکه این مجموعه تمام تلاش خود را برای خدمات رسانی به زائرین اربعین بکار گرفته است، تصریح کرد: وظیفه همه ارگان‌ها و نهادها خدمت‌رسانی به زائران برای برپایی باشکوه حماسه اربعین حسینی است.

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: همکاران ما در شرکت گاز استان و پالایشگاه گاز ایلام با راه اندازی چندین موکب در شهرهای چوار، ایلام، چرداول و صالح آباد در کنار مردم عزیز این استان مشغول خدمات رسانی به زائرین اربعین هستند.

دکتر «مجید چگنی» افزود: کارکنان شرکت گاز استان و پالایشگاه گاز ایلام علاوه بر اینکه در سنگر تولید و رونق اقتصاد ملی به کشور خدمت می کنند، حضور فعالی در خدمت رسانی به زائرین اربعین دارند.

چگنی با بیان اینکه مرز مهران انتخاب اول زائران نسبت به سایر مبادی مرزی کشور است و باید خدمات رسانی در این استان بیشتر باشد، تصریح کرد: کارکنان زیر مجموعه شرکت ملی گاز ایران در استان تلاش می کنند با خدمات رسانی مناسب گوشه ای از دین خود را به این حماسه بزرگ ادا کنند.

  • نویسنده : الهام مهدیان
  • منبع خبر : پایگاه خبری جزمان