حضور پرشور رای اولی‌ها در آغازین ساعات رای‌گیری، نشانگر بلوغ سیاسی آنهاست/ صندوق انتخابات، مهم‌ترین ابزار دموکراسی است
حضور پرشور رای اولی‌ها در آغازین ساعات رای‌گیری، نشانگر بلوغ سیاسی آنهاست/ صندوق انتخابات، مهم‌ترین ابزار دموکراسی است

استاندار ایلام گفت: حضور پرشور رای اولی‌ها در آغازین ساعات رای‌گیری، نشانگر بلوغ سیاسی بالای آنهاست و این جوانان نشان می‌دهند که به نظام و انقلاب پایبند هستند و برای اعتلای نظام جمهوری اسلام همواره تلاش می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری جزمان،”حسن بهرام‌نیا” استاندار ایلام امروز جمعه ۱۵ تیرماه ۱۴۰۳ با حضور در شعبه اخذ رای در مدرسه آقا حسین‌‌بن علی شهر ایلام در جمع رسانه‌ها اظهار داشت: مردم ایلام در دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بار دیگر با حضور پرشور در پای صندوق‌های رای نشان می‌دهند برای تعیین سرنوشت خود اهتمام دارند.

استاندار ایلام با بیان اینکه بیش از ۱۲ هزار نیروی هیات اجرایی، نظارت، انتظامی و نیروی امنیتی و بازرسی، برگزارکننده انتخابات در استان ایلام هستند، افزود: همه دست‌اندرکاران انتخابات آمادگی کامل برای تسهیل در اخذ آرای مردم دارند.

نماینده عالی دولت در استان ایلام بیان داشت: انتخابات تعیین سرنوشت به دست مردم است که برای آینده خود تصمیم‌گیری می‌کنند.

وی اضافه کرد: مردم استان ایلام، مردمی فهیم و دارای بلوغ سیاسی بالا هستند که در بزنگاه‌های مختلف نقش خود را به‌خوبی ایفا کردند و در این انتخابات نیز نقش‌آفرین خواهند بود.

استاندار ایلام با اشاره به بحث انتخابات بر حضور حداکثری مردم در این عرصه مهم تاکید کرد و گفت: میزان مشارکت مردم در انتخابات، سرمایه بزرگ برای نظام در حوزه‌های مختلف است. انتخابات در واقع تبلور فکری مردم است.

وی تاکید کرد: صندوق انتخابات مهم‌ترین ابزار دموکراسی است و هر قدر حضور مردم در پای صندوق‌های رای بیشتر باشد به‌طور طبیعی اقتدار نظام نیز بیشتر خواهد بود.

  • نویسنده : ایرج ملکی