حضور گسترده در انتخابات باعث افزایش اقتدار ملی می شود
حضور گسترده در انتخابات باعث افزایش اقتدار ملی می شود

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام با اشاره به اینکه حضور گسترده در انتخابات باعث افزایش اقتدار و امنیت ملی می شود، گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات زمینه ساز ارتقای توانمندی‌های کشور برای رفع مشکلات و دستیابی به قله های رشد و پیشرفت می شود.

به گزارش پایگاه خبری جزمان؛ «محمود کشاورز» ضمن دعوت همه آحاد مختلف جامعه و بخصوص کارکنان شرکت گاز در اقصی نقاط استان برای حضور گسترده در پای صندوق های رای، افزود: هر رای که توسط شما مردم همیشه در صحنه استان به صندوق های رای ریخته می شود همچون تیری زهرآگین است که سینه دشمنان این مرز و بوم را نشانه گرفته است.

وی با بیان اینکه حضور و مشارکت گسترده در انتخابات نماد وحدت و اراده ملی برای ادامه راه امام راحل (ره) و شهیدان است، اظهار داشت: به یقین مردم بار دیگر با حضور گسترده خود در پای صندوق های رای، مشت محکمی بر دهان یاوه گویان خواهند زد.

کشاورز با بیان اینکه دشمنان نظام و انقلاب به هر روش و ترفندی به دنبال القای ناامیدی و کمرنگ نمودن اهمیت انتخابات هستند، تصریح کرد: تلاش دشمن کمرنگ جلوه دادن مشارکت مردم در انتخابات است اما مردم باید کاری کنند که بازهم دشمنان در محاسبات خود دچار اشتباه و ناامیدتر از همیشه شوند.

مدیرعامل شرکت استان ایلام با اشاره به اینکه انتخابات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و سلامت، امنیت، رقابت و مشارکت، چهار راهبرد اصلی مورد تاکید مقام معظم رهبری به عنوان نقشه راه همه ما در انتخابات پیشرو خواهد بود، گفت: حضور آگاهانه کارکنان شرکت گاز استان و خانواده های آنان همگام با سایر اقشار مردم در عرصه انتخابات ۱۱ اسفندماه نمادی از پایبندی و وفاداری به آرمان‌های نظام و انقلاب به شمار می رود.

  • نویسنده : ایرج ملکی