خبرنگاران بیرق بزرگ آگاهی بخشی را بر دوش می کشند
خبرنگاران بیرق بزرگ آگاهی بخشی را بر دوش می کشند

فرماندار شهرستان سیروان با اشاره به اینکه خبرنگاران بیرق بزرگ آگاهی بخشی به دوش می کشند، گفت: خبرنگاران در راستای آگاهی بخشی به آحاد مختلف مردم وظیفه سنگینی به عهده دارند و همیشه در خط مقدم جنگ نرم قرار دارند.

به گزارش پایگاه خبری جزمان؛ “علیرضا رئیسی” به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار افزود: ۱۷ مردادماه یادمان شهادت مظلومانه شهید محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی و روز خبرنگار، یادآور رشادت ها و مجاهدت های زنان و مردان با بصیرتی است که با هدف روایت حقیقت، بیرق بزرگ آگاهی بخشی را بر دوش کشیده اند.
وی اظهار داشت: روز خبرنگار روز مجاهدانی است که قلم را سلاح و رسانه را سنگر دفاع از استقلال، آزادی و مقابله با ستمگران و قدرت‌های سلطه ‏گر جهانی قرار داده اند.
فرماندار سیروان با بیان اینکه خبرنگاران وجدان بیدار جامعه و تصویرگرحوادث زمانه اند، تصریح کرد: بصیرت افزایی و ارتقا سطح آگاهی جامعه مهمترین دغدغه‌ این اندیشمندان صاحب قلم است.
رئیسی خاطرنشان کرد: وظیفه خطیر و حساس خبرنگاری و اطلاع رسانی، در توسعه فرهنگی جامعه و بسترسازی پیشرفت همه جانبه نقشی ارزشمند و بی بدیل دارد
وی با تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران باوفایش و با گرامیداشت سالروز شهادت محمود صارمی و روز خبرنگار، از زحمات بی شائبه اصحاب رسانه و صاحبان قلم که در زمینه های مختلف این شهرستان قلم فرسایی کرده اند، قدردانی کرد.
رئیسی افزود: در روزگاری که به برکت قیام کربلا، یزیدیان جهانخوار یارای مصاف شمشیر با عاشورائیان را ندارند و با تحریف حقیقت، اعتقادات و باورهای دینی مردم را نشانه رفته اند، خبرنگاران متعهد با عمل به جهادتبیین در حراست از مرزهای اعتقادی و سیاسی مردم نقش ارزنده‌ای ایفا می کنند.

  • نویسنده : ایرج ملکی