خلوص نیت و ولایتمداری جانبازان برای همه ما زبانزد است
خلوص نیت و ولایتمداری جانبازان برای همه ما زبانزد است

استاندار ایلام گفت: جانبازان سلامتی خود را برای آسایش و امنیت مردم کشور هدیه کردند و خلوص نیت و ولایتمداری جانبازان برای همه ما زبانزد است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری جزمان، “حسن بهرام نیا” ظهر امروز یکشنبه در جشن اعیاد شعبانیه در استانداری ایلام، ضمن گرامیداشت اعیاد شعبانیه و روز جانباز و پاسدار اظهار داشت: حضرت ابوالفضل (ع) یکی از یاران رشید سردار دشت کربلا امام حسین (ع) و وفادار به ولایت و امامت بود.

وی افزود: حضرت ابوالفضل (ع) برای اعتلای دین خدا و اسلام و پیروی از ولایت به شهادت رسید و جانبازان نیز ادامه دهنده راه این شهید بزرگوار هستند.

بهرام نیا اضافه کرد: جانبازان از تمامی مادیات دنیا دل کندند و برای اعتلای اسلام و انقلاب از همه وجود خود گذشتند و جان خود را برای آسایش و امنیت مردم فدا کردند.

استاندار ایلام تاکید کرد: جانبازان سلامتی خود را برای آسایش و امنیت مردم کشور هدیه کردند و خلوص نیت و ولایتمداری جانبازان برای همه ما زبانزد است.

نماینده عالی دولت در استان ایلام با بیان اینکه جانبازان همه وجود خود را برای امنیت مردم در طبق اخلاص گذاشتند، گفت: انتظار جانبازان از ما تکریم مردم و ارایه خدمات صادقانه است و همواره دیدار با آنان برای ما عزت و افتخار است.

وی با اشاره به جایگاه ایران در جهان و منطقه، عنوان کرد: امروز ایران نقش بسیار مهمی در معادلات استراتژیک جهان و خاورمیانه را دارد و همه جبهه استکبار متحدند شدند که به عمود خیمه انقلاب ضربه بزنند اما به فضل خداوند متعال و با مدیریت مقام معظم رهبری تلاش آنان ناکام ماند.

بهرام نیا همچنین به حضور حماسی مردم در ایام الله ۲۲ بهمن ماه اشاره داشت و گفت: پیام حضور پرشور مردم در ۲۲ بهمن ادای دین مردم به نظام و انقلاب بود.

  • نویسنده : الهام مهدیان