دستور تشکیلاتی جدید منافقین به مشاور میرحسین موسوی در مورد انتخابات
دستور تشکیلاتی جدید منافقین به مشاور میرحسین موسوی در مورد انتخابات

برگزاری باشکوه و امن انتخابات اخیر در سراسر کشور و بی‌توجهی پرمعنای مردم به سمپاشی‌ها و عربده‌کشی‌های چند ماهه گروهک‌های تروریستی همچون سازمان منافقین آن‌ها را به واکنش‌های احمقانه و جنون آمیز واداشته است.

به گزارش پایگاه خبری جزمان به نقل از خبرگزاری فارس، برگزاری باشکوه و امن انتخابات اخیر در سراسر کشور و بی‌توجهی پرمعنای مردم به سمپاشی‌ها و عربده‌کشی‌های چند ماهه گروهک‌های تروریستی همچون سازمان منافقین آن‌ها را به واکنش‌های احمقانه و جنون آمیز واداشته است.

بنابر خبری موثق، منافقین در یکی از واکنش‌های کاملاً انفعالی، به اردشیر امیر ارجمند – نفوذی منافقین در حلقه مشاورین میرحسین موسوی – دستور داده‌اند عناصر رادیکال موسوم به اصلاح طلب را به صدور بیانیه‌های هنجار شکن علیه مبانی و مقدسات نظام و نیز تخطئه انتخابات اخیر وادار نماید.

گروهک یاد شده همچنین، به منظور پوشاندن شکست مفتضح خود، به سران فتنه و رادیکالیسم اصلاح طلب ابلاغ کرده است «از مردم برای عدم حضور در انتخابات اخیر تشکر نمایند!»به دنبال دستور تشکیلاتی پیش‌گفته، اردشیر امیر ارجمند تماس‌هایی با چندین عنصر رادیکال اعم از سران فتنه ۸۸ و مجرمین امنیتی، برقرار و از آن‌ها خواسته است بیانیه‌هایی در چهارچوب رویکردهای ابلاغی گروهک تروریستی منافقین صادر نمایند.

گفتنی است پیش از انتخابات اخیر نیز منافقین از طریق اردشیر امیر ارجمند به میرحسین موسوی ابلاغ کرده بودند در بیست و پنجم بهمن ماه «جبهه مقاومت ملی» را به سبک «شورای ملی مقاومت» (تشکیلات نفاق) تاسیس و بیانیه تحریم انتخابات را صادر نماید اما افشای خبر توسط خبرگزاری‌های داخلی، موجب تجدید نظر موقت وی گردید.

شایان ذکر است که اردشیر امیر ارجمند، زندانی فراری فتنه ۸۸، توسط منافقین و به شکل غیرقانونی از کشور خارج و با توجه به جایگاه تشکیلاتی بالای برادرش در سازمان تروریستی منافقین، خود نیز جایگاه ویژه‌ای در آن پیدا کرد.

علاوه بر آن، نامبرده از گذشته همکاری نزدیکی با سرویس جاسوسی فرانسه داشت تا آن‌جا که پس از مرگ ابوالحسن بنی‌صدر، آپارتمانی که قبلا در اختیار بنی صدر گذارده بودند را به اردشیر امیر ارجمند دادند.

  • نویسنده : ایرج ملکی