ریزش برداری ۴۵ نقطه از جاده‌های استان ایلام انجام شد
ریزش برداری ۴۵ نقطه از جاده‌های استان ایلام انجام شد

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای ایلام گفت: ریزش برداری ۴۵ نقطه از جاده های استان با تلاش راهداران از سنگ و گل و لای ناشی از بارندگی انجام شد.

به گزارش پایگاه خبری جزمان، «سیدزاهدین چشمه خاور» گفت: با وجود ادامه بارش ها در استان و با تلاش عوامل راهداری همه راه های اصلی، فرعی و روستایی استان باز و تردد در آنها جریان دارد.وی افزود: این ریزش ها ناشی از بارندگی ۲۴ ساعت گذشته در محورهای ایلام – ماربره، آبدانان – میمه و مورموری – دهلران و دیگر محورهای استان اتفاق افتاده بود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام خاطرنشان کرد: براساس گزارش امروز ادارات تابعه و رصد دوربین‌های نظارت تصویری مرکز مدیریت راه‌های استان طی شبانه روز گذشته در ۱۳ محور ارتباطی از شهرهای استان بارش برف و باران گزارش شده است.

چشمه خاور مجموع نیروهای راهدار درگیر در محورهای دارای ریزش را ۳۲ نفر عنوان کرد و گفت: تیم عملیاتی از راهداری ایلام با تعداد ۲۵ دستگاه ماشین آلات کار ریزش برداری را در نقاط درگیر بر عهده داشتند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام در پایان افزود: مردم می‌توانند در هنگام سفر با شماره گیری ۱۴۱ از اطلاعات راه‌های استان و کشور مطلع شوند.

  • نویسنده : ایرج ملکی