سردبیر پایگاه خبری جزمان، برگزیده جشنواره فصلی مطبوعات و رسانه های استان ایلام شد
سردبیر پایگاه خبری جزمان، برگزیده جشنواره فصلی مطبوعات و رسانه های استان ایلام شد

در اختتامیه نخستین جشنواره فصلی مطبوعات و رسانه های استان ایلام، "محمدکریم ویسی " سردبیر پایگاه خبری جزمان، به عنوان برگزیده برتر بخش گزارش با عنوان حال و هوای مهران در اربعین "شهری که همه دوستش دارند" معرفی و تجلیل شد.

به گزارش پایگاه خبری جزمان ، نخستین جشنواره فصلی مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان، ۱۲ آذرماه با حضور جمعی از مسئولان در محل مجتمع فرهنگی هنری اسلامی ارشاد ایلام برگزار شد.
بر این اساس فراخوان جشنواره فصلی مطبوعات و رسانه های استان اعلام و در بازه زمانی اعلام شده ۱۲۰ اثر از اهالی رسانه به این جشنواره ارسال شد.

پس از داوری در این مراسم، از میان اثرهای واصله شده دربخش آزاد شامل مقاله،سرمقاله، یادداشت، مصاحبه، خبر، گزارش و بخش ویژه شامل اربعین، سیل و آتش سوزی تعداد ۱۰ اثر واجد شرایط تقدیر و تجلیل قرار گرفتند که با لوح تقدیر از آنان تجلیل شد.
در همین راستا اثر سردبیر و خبرنگار پایگاه خبری جزمان توانست عنوان برتر گزارش نویسی در بخش ویژه جشنواره فصلی مطبوعات و رسانه های استان ایلام در سال ۹۸ شود.
نخستین جشنواره فصلی مطبوعات و رسانه های استان ایلام با هدف افزایش رقابت موثر و سازنده در تعالی و توسعه محتوای رسانه‌ای، حمایت از تولیدکنندگان آثار رسانه‌ای، ارتقای کمی و کیفی آثار در بخش‌های مختلف و ایجاد رقابت سالم در بین اصحاب مطبوعات انجام و مورد استقبال قرار گرفت.
همچنین براساس رای هیات داوران آثار رضا رستمی از هفته نامه مانشت، سمیه فتاحی از خبرگزاری تسنیم، آزاده خرم از خبرگزاری ایرنا، حشمت کرمی نژاد از خبرگزاری کرد پرس، فرج الله صید محمدی از سایت خبری ویرا، فرشته سنجیده از سایت خبری طلیعه زاگرس و  وحید حاج  سعیدی از سایت خبری مانا سپهر و وحید حاجیان به عنوان برگزیده انتخاب شدند.
جشنواره فصلی مطبوعات و رسانه های استان ایلام با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان،کمالوند از استانداری، اعضای هیات رئیسه خانه مطبوعات و جمع کثیری از اهالی رسانه استان در مجتمع فرهنگی هنری ارشاد اسلامی استان برگزار شد.

  • نویسنده : الهام مهدیان