سرپرست جمعیت هلال احمر استان ایلام از خانواده شهید حیدر آماده تجلیل کرد
سرپرست جمعیت هلال احمر استان ایلام از خانواده شهید حیدر آماده تجلیل کرد

سرپرست جمعیت هلال احمر استان ایلام در سفر به شهرستان ملکشاهی به همراه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان و رئیس شعبه هلال احمر شهرستان ملکشاهی به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور در منزل شهید حیدر آماده و اهدای لوح به خانواده بزرگوار این شهید، یاد و خاطره این شهید والامقام را گرامی داشتند.

به گزارش پایگاه خبری جزمان، به مناسبت دهه مبارک فجر سرپرست جمعیت هلال احمر استان ایلام به همراه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ملکشاهی، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان با حضور در منزل شهید حیدر آماده ‌با خانواده این شهید والامقام دیدار و گفتگو کرد‎ند.

«حمزه محمدی مقدم» در این دیدار بیان کرد: تجلیل از مقام و جایگاه این شهید والا مقام و همه شهیدان این مرز و بوم که در راه خدا رفتند از اهداف مهم جمعیت هلال احمر در راستای تکریم و احترام انسان‌ها، ترویج صلح و دوستی در میان انسانهاست که سرلوحه همه فعالیتهای هلال احمر استان قرار گرفته است.

وی خاطر نشان کرد: ما به شهدا و خانواده‌های آنها افتخار می ‌کنیم و عزت امروز کشور را مرهون ایثار و مجاهدت و فداکاری شهدا و ‌خانواده‌های آنها می دانیم و امیدواریم بتوانیم در مسیر خدمت به مردم، ادامه دهنده راه آنان باشیم‎.‎

در این دیدار سرپرست جمعیت هلال احمر استان ایلام با اهدای لوح از خانواده بزگوار شهید «حیدر آماده» تجلیل کردند.

  • نویسنده : ایرج ملکی