سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در قلب مردم ایران زمین جای دارد
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در قلب مردم ایران زمین جای دارد

ایرج ملکی مدیرمسئول پایگاه خبری جزمان/ همیشه و همه حال در خوشی ها ، گرفتاریها و هزاران مورد دیگر در کنار مردم هستند از سیل گرفته تا زلزله، کارهای عمرانی، روستاها و مناطق عشایری و بطور کلی در اقصی نقاط کشور حضوری فعال و چشمگیر دارند و هیچگاه خود را نظامی نمی بیند و به عنوان جهادگران بی ادعا، گره گشای مشکلات مردم هستند، اینها همه گوشه ای از خدمات فرزندانمان در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

این نهاد انقلابی به عنوان حامی و یاوران همیشگی آحاد مختلف مردم و به عنوان چشمان تیزبین نظام از مرزهای ایران زمین اعم از درون و برون مرزی دفاع جانانه می کند که تبلیغات سوء دشمنان نمی تواند محبوبیت آنان را نزد مردم کم رنگ کنند.

سبز پوشان قهرمان که در همه زمینه ها از جمله جنگ، سیل، زلزله، راه سازی، سد سازی ودیگر پروژه های عمرانی برای آبادانی این مملکت سنگ تمام می گذارند و با دانش فنی روز ، ما را از وابستگی به خارج از کشور بی نیاز می کنند. مگر می شود مردم این همه خدمات آنان را فراموش کنند؟

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اقداماتی خطیری همچون: دستگیری عبدالملک ریگی، دستگیری جیسون رضائیان، دستگیری افرادی همچون روح الله رزم، مبارزه با گروههای تروریستی شرق و غرب کشور، حفاظت فرودگاه ها، حفاظت شخصیت ها، مقابله با داعش، حفاظت مرزهای آبی، انتقام از حمله داعش، انتقام از ترور شخصیت ها و به عنوان بازوی پرتوان امام و رهبری نقش بسیار مهمی در امنیت کشور دارند، پس به یقین همیشه در قلب مردم جای دارند و هر کسی قصد تخریب این عزیزان را داشته باشند، مطمئنا از مردم مشت آهنین خواهند خورد.

هرچند وظیفه نظامیان کشور حفاظت و حراست از کیان ایران اسلامی است ولی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همه زمینه های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و غیره ورود کرده و باعث عمران و آبادانی کشور عزیزمان ایران شده است، شکی نیست که با حضور این نیروی انقلابی در همه عرصه ها، آینده کشور روز به روز بهتر از گذشته خواهد شد و این برای مردم قابل لمس است.

امنیت که مهمترین مقوله در زندگی جوامع بشری به شمار می رود، مدیون نیروهای مسلح بخصوص سبز پوشانی است که همیشه خود را فدای مردم می کنند که در این راستا پاسداران گمنام وطن، جان خود را در طبق اخلاص نهادنند تا کوچکترین خدشه ای به این  مرز و بوم وارد نگردد و  سرداران بی ادعایی همچون سپهبد شهید قاسم سلیمانی ها که همواره بیدار بودند تا خواب را از چشم دشمنان بربایند و در آخر ناجوانمردانه به دست دشمنان به مثال لاله های سرخ پرپر برگشتند.

  • نویسنده : ایرج ملکی