سپاه یک مکتب و جریان ماندگار و حامی نظام و انقلاب است
سپاه یک مکتب و جریان ماندگار و حامی نظام و انقلاب است

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین استان ایلام گفت: سپاه یک مکتب و جریان ماندگار و حامی نظام و انقلاب است و همه آحاد مردم فارغ از هر گونه جریان و گرایش فکری برای سپاه ارزشمند هستند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری جزمان، سردار “جمال شاکرمی” در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات استان ایلام افزود: در هفته دفاع مقدس یکهزارو ۹۰۰ برنامه ، از جمله دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام، رزمایش سرکشی یک هزار و ۲۰۰ خانواده‌ شهید دفاع مقدس، برگزاری رژه نیروهای مسلح، یادواره های شهدا، زنگ دفاع مقدس در مدارس، ورزشی، هنری، توزیع بسته های نوشت افزار بین دانش آموزان نیازمند در استان اجرایی می شود.

وی اظهار داشت: یکی از برنامه‌های شاخص امسال در کنار برگزاری یادواره های شهدا ، برنامه یک شب با فرمانده گروهان‌ها و دسته‌ها که صف شکن و پیش قدم بودند اما کمتر مورد توجه قرار گرفته‌اند در دستور کار است.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین استان تصریح کرد: مجموعه دستگاه های نظامی، امنیتی، اطلاعاتی و انتظامی امسال اجازه تحرک و ناامنی شهرها را به دشمنان و معاندان ندادند.

سردار شاکرمی تأکید کرد: در اذهان و معادلات جریان های کردی، منافقان و سلطنت طلبان استان ایلام برای اغتشاشات و ناامنی ها فایل ویژه ای بود و در این راستا طی هفته های اخیر افراد متعددی با مقادیری سلاح شناسایی شدند و امسال اوضاع بدون ناامنی خاصی مدیریت شد.

سردار شاکرمی با اشاره به اینکه وجود رهبری، مکتب عالی، مردمی فهیم و آگاه و داشتن دشمنانی بزرگ عامل پیروزی ما در برابر جبهه استکبار در هوا، زمین و دریا است، گفت: تهدید، تحریم و مواضع خصمانه دشمنان بزرگ باعث توفیق کشور ما در عرصه های مختلف و موجب خشم و عصبانیت دشمن شده است.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین استان ایلام اظهار داشت: مهران با قلم و نگاه رسانه ها و عکاسان در سطح ملی و حتی مقیاس جهانی برجسته شد و قدرت اعجاز قلم رسانه ها باعث شد مسئولان ارشد کشور ضمن سفر به استان ایلام نسبت به کاستی های موجود هم پاسخگو باشند.

وی تصریح کرد: رسانه ها باعث برجسته شدن اربعین شدند و اصحاب رسانه استان در این زمینه به درستی و به موقع ورود کردند.

سردار شاکرمی تصریح کرد: برای سفر آتی رئیس جمهور باید با برجسته سازی منطقی نواقص و مشکلات اقدام به یک گفتمان سازی درست کنند تا شخص اول درست از چالش ها و مطالبات مردم آگاه شود.

  • نویسنده : ایرج ملکی