فعالیت تالارهای عروسی ممنوع است/ با متخلفین قاطعانه برخورد می کنیم
فعالیت تالارهای عروسی ممنوع است/ با متخلفین قاطعانه برخورد می کنیم

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه، بااشاره به وضعیت قرمز استان به لحاظ شیوع کرونا، گفت: به منظور حفظ سلامت عموم شهروندان، فعالیت تالارهای کرمانشاه را ممنوع کردیم و با تالار های متخلف هم قاطعانه برخورد می کنیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری جزمان در کرمانشاه، “شهرام کرمی”  با اشاره به اعلام  دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه  مبنی بر اینکه برگزاری تجمعات، بویژه مراسمات ختم و عروسی از علل اصلی گسترده تر شدن شیوع بیماری کرونا در استان است، اظهار داشت: بر اساس مصوبه ستاد استانی مدیریت کرونا، طی هفته های اخیر محدودیت هایی در این رابطه در استان اعمال شده است که ممنوعیت فعالیت تالارهای عروسی از جمله این محدودیت ها می باشد.

وی  افزود: متاسفانه علیرغم تعطیلی تالارها، گزارشاتی مبنی برگزاری مراسمات توسط برخی از شهروندان در پارکینگ خانه ها و خانه باغ ها داشته ایم که به شدت سلامت مردم را به مخاطره می اندازد.

دادستان کرمانشاه ادامه داد: از آنجایی که این اماکن فضای محدودی دارند و از سوی دیگر تراکم جمعیت در داخل آنها شیوع گسترده تر بیماری کرونا را بدنبال دارد، به همین منظور برخورد با آنها را در دستور کار قرار داده ایم.

کرمی تصریح کرد: حفظ سلامت شهروندان یکی از اولویت های اصلی ما در شرایط بحرانی کنونی است و در این راستا برگزاری هر گونه مراسمات عروسی و ختم در خانه ها و خانه باغ را نیز ممنوع اعلام می کنیم.

وی متذکر شد: در صورت مشاهده و یا گزارشی مبنی بر برگزاری مراسمات عروسی در خانه ها و خانه باغ ها، به سرعت وارد عمل شده و با متخلفین به شدت برخورد خواهیم کرد.

  • نویسنده : فاطمه مهدیان
  • منبع خبر : پایگاه خبری جزمان