مردم شهرستانهای قرمز و نارنجی برای سیزده بدر برنامه ریزی نکنند
مردم شهرستانهای قرمز و نارنجی برای سیزده بدر برنامه ریزی نکنند

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان با اشاره به منع خروج خودروهای بومی در شهرستان دهلران، آبدانان و چرداول در ایام پایانی تعطیلات نوروزی و روز طبیعت، گفت: باتوجه به قرار گرفتن این سه شهرستان در وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی، همکاران راهور و انتظامی با استقرار در مبادی ورودی و خروجی از خروج خودروها ی بومی و ورود خودروهای غیربومی به داخل شهر جلوگیری می‌کنند. لذا هم استانی عزیز در این سه شهرستان برای رفتن به طبیعت و بیرون شهر در روز سیزده بدر برنامه ریزی نکنند.

به گزارش پایگاه خبری جزمان، “ابوالفضل کهزادی” اظهار کرد: با توجه به سناریوی شکل گیری سفرهای کوتاه درون استانی در روز طبیعت و خروج باقی مانده مسافران نوروزی، برنامه ریزی پلیس راهور برای مدیریت ترافیک و تسهیل در عبور و مرور در مبادی ورودی و خروجی انجام شده است.

وی با توصیه به پرهیز از سفر در روز طبیعت و تاکید دوباره برخروج هرچه سریع‌تر مهمانان نوروزی از شهرهای قرمز و نارنجی، گفت: مردم فهیم استان می‌توانند همانند روز طبیعت سال قبل با پرهیز از سفر، خالق حماسه دیگری برای حفظ سلامت جامعه باشند.

سرهنگ کهزادی تصریح کرد: با این حال پلیس راهور با حداکثری توان انسانی و تجهیزات برای مدیریت بهتر سفرها و روانسازی ترافیک در ایام پایانی تعطیلات نوروزی برنامه ریزی کرده است.

وی همچنین، حضور دستفروشان و تجمع عرضه کنندگان کالا و میوه در حاشیه معابر را یکی عوامل مزاحم ترافیک در روز طبیعت دانست و افزود: به همین دلیل ماموران راهور با این گونه عوامل مزاحم و مخل ترافیک بصورت جدی برخورد می‌کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام در پایان از هم استان‌ها خواست ضمن رعایت تمامی قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی به پروتکل‌های بهداشتی نیز توجه داشته باشند.

  • نویسنده : الهام مهدیان