مشارکت شرکت گاز استان ایلام در کاشت ۱۵۰۰ اصله نهال
مشارکت شرکت گاز استان ایلام در کاشت ۱۵۰۰ اصله نهال

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: در راستای مسئولیت های اجتماعی، شرکت گاز استان با همکاری منابع طبیعی استان در بخش گنجوان شهرستان چوار 1500 اصله نهال غرس نمود.

به گزارش پایگاه خبری جزمان،”عباس شمس اللهی” اظهار کرد: شرکت گاز استان ایلام در راستای مسئولیت های اجتماعی و همزمان با اجرای پروژه های خود در مناطق مختلف استان، با مشارکت در امور خیریه و عام المنفعه از جمله کمک به مستمندان و اقشار آسیب پذیر، مشارکت در پویش امید و همدلی، مشارکت در آزاد سازی زندانیان، آسفالت برخی راههای روستایی، درختکاری و غیره اقدامات قابل توجهی انجام داده است.


وی افزود: در سنوات گذشته آسفالت تعدادی از راههای روستایی بخش سیوان، درختکاری در بخش زرین آباد، ارسال تجهیزات امدادی به مناطق زلزله زده کرمانشاه، کمک به مستمندان و اقشار آسیب پذیر جامعه، کمک به مناطق سیل زده استان و غیره تنها بخشی از اقدامات این شرکت در راستای مسئولیت های اجتماعی بوده است.


شمس اللهی خاطرنشان کرد: این شرکت همزمان با انجام ماموریت‌های سازمانی خود، همواره در تلاش بوده به مناطق کمتر توسعه یافته کمک کند و بر این اصل اعتقاد دارد که فعالیت موثر در این حوزه باعث اثرگذاری و اتفاقات مثبت در استان خواهد بود.

  • نویسنده : الهام مهدیان
  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام