موفقیت سپاه استان در تحقق برنامه‌ها مرهون همراهی استاندار و سایر مدیران است
موفقیت سپاه استان در تحقق برنامه‌ها مرهون همراهی استاندار و سایر مدیران است

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام گفت: موفقیت سپاه استان در تحقق برنامه‌ها از جمله «جهاد آب‌رسانی» به دلیل مشارکت و همراهی مدیران و در راس آن استاندار است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری جزمان، سردار “جمال شاکرمی” صبح امروز شنبه در نشست اخلاق مدیران در نظام اسلامی، گفت: برخی نگاه‌ها، سیاه‌نمایی است و براساس گفتمان فرد است.

وی با بیان اینکه سپاه حافظ دستاوردهای نظام است، ادامه داد: اقدامات مدیران هم یک دستاورد است و سپاه از دستاوردها حمایت می‌کند.

فرمانده سپاه استان تاکید کرد: مدیران دل‌سوزانه و جهادی در اربعین و سایر امورات کار کردند و مصداق بارز این اقدامات در حوزه‌های مختلف از جمله راه‌سازی، روکش آسفالت و…. است.

سردار شاکرمی اضافه کرد: مشکلات زیاد است اما دولت سیزدهم برای رفع مشکلات مردم پای کار است. سپاه و دولت برای خدمت‌رسانی به مردم، واحد و در کنار هم هستند.

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان با گلایه از برخی مطالب مطرح شده در خصوص مدیران، گفت: تلاش همه‌ی مدیران را زیر سوال نبریم، برخی نگاه‌ها سیاه‌نمایی و صرفاً بر اساس گفتمان فرد است.

وی با اشاره به اظهارات استاندار ایلام در جلسه فعالان رسانه‌ای جبهه‌ی انقلاب گفت: اظهارات استاندار در دفاع از مدیران و تأکید بر بیان نقاط ضعف مدیران به صورت «مصداقی» و نه «کلی‌گویی»، قابل تقدیر بود.

سردار شاکرمی بیان داشت: دولت عصاره‌ی خون شهدا و ارزش‌هاست. موفقیت سپاه استان در تحقق برنامه‌ها از جمله «جهاد آب‌رسانی» به دلیل مشارکت و همراهی مدیران و در راس آن استاندار است.

فرمانده‌ی سپاه استان گفت: سپاه در کنار همه دولت‌هاست ولی با این دولت انقلابی، بهتر می‌تواند کار کند و در حال حاضر بهترین شرایط برای همکاری با دولت فراهم است.

وی عنوان کرد: البته به دلیل عقب‌افتادگی استان ناشی از مشکلات و گرفتاری‌های جنگ تحمیلی ۸ ساله و پس از آن، هنوز جای کار بسیاری وجود دارد.

  • نویسنده : ایرج ملکی