ناعدالتی در داوری/ سه گل ایلام را آفساید اعلام کردند
ناعدالتی در داوری/ سه گل ایلام را آفساید اعلام کردند

سرمربی تیم فوتبال بانوان پالایش گاز ایلام با اشاره به اینکه در بازی امروز بین تیم ایلام و وچان کردستان ناعدالتی داوری کاملا مشهود بود، گفت: داور این دوره مسابقات سه گل ایلام را آفساید اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری جزمان به نقل از خبرگزاری موج، ایناس آراسته نژاد با اشاره به اینکه اعتراض خود را به فدارسیون فوتبال در خصوص نحوه داوری امروز انعکاس خواهیم داد، افزود: تیم فوتبال بانوان ایلام سه گل به حریف خود یعنی وچان کردستان زدند ولی متاسفانه داور آنها را آفساید اعلام کرد در صورتیکه دوگل آن آفساید نبود.

وی با بیان اینکه در بازی امروز با پاس گل سمیه فیضی، عاطفه ایمانی در نیمه دوم و در دقیقه ۵۰ توانست اولین گل را برای تیم ایلام به ارمغان بیاورد،اظهار داشت: تیمی که سه، یک در زمین ایلام بازی را بهش واگذار کردیم در زمین خودشان یک ، یک به تساوی رسیدیم، هرچند که حقمون برد بود.

سرمربی تیم فوتبال بانوان پالایش گاز ایلام با اشاره به اینکه با تمرینات شدید نیم فصل برای برد پا به میدان بازی در ورزشگاه ملک نیا کردستان گذاشته بودیم ولی متاسفانه به ناعدالتی داوری به تساوی رسیدیم،خاطرنشان کرد: در این راستا اعتراض خود را به فدراسیون فوتبال خواهیم داد و هفته آینده تیم پالایش گاز ایلام میزبان شهرداری سیرجان خواهد بود.

  • نویسنده : الهام مهدیان
  • منبع خبر : خبرگزاری موج