نمی‌گذاریم “امنیت مردم” به مخاطره بیفتد
نمی‌گذاریم “امنیت مردم” به مخاطره بیفتد

فرمانده فراجا گفت: نمی‌گذاریم امنیت مردم به مخاطره بیفتد؛ برای مردم در مقابله با اشراری که هیچ چیزی جز امیال شخصی و سازمانی خود در ذهن ندارند و به‌صورت ترکیبی سعی در اخلال نظم و امنیت مردم داشتند، خواهیم ایستاد.

به گزارش پایگاه خبری جزمان به نقل از تسنیم، سردار حسین اشتری؛ فرمانده‌کل انتظامی کشور صبح امروز در مراسم صبحگاه فراجا در ستاد فرماندهی کل انتظامی کشور با بیان اینکه هفته نیروی انتظامی، زمانی برای خدمت بیشتر به مردم است، اظهار کرد: در سالی که گذشت فراجا اقدامات خوبی را انجام داد و در تمام عرصه‌ها قانون‌مند و با روحیه انقلابی و جهادی حضور پیدا کرد.

سردار اشتری افزود: تمام سعی و تلاشمان این است خدمات بیشتری را ارائه دهیم و برای ادامه خدمت با عزمی راسخ و استفاده از فناوری‌های روز و نیروهای مجرب فراجا بتوانیم این خدمات را ادامه دهیم.

فرمانده فراجا با اشاره به خدمات پلیس به مردم در ایام اربعین حسینی(ع) تصریح کرد: در ایام اربعین حسینی به بیش از ۳ و نیم‌ میلیون نفر زائران اربعین حسینی خدمت‌رسانی شد و بیش از ۳۰ هزار نفر از همکاران از بعد امنیتی، انتظامی و خدمات‌رسانی در خدمت مردم بودند؛ فراجا بیش از ۱۰۰ میلیون خدمت در سال ارائه می‌دهد و روزانه بیش از ۳۰ هزار مأموریت دارد.

سردار اشتری با توجه به شعار امسال هفته فراجا «پلیس خادم مردم و مردم حامی پلیس» و با تأکید بر اینکه “همیشه افتخارمان این است خدمتگزار مردم باشیم”، خاطرنشان کرد: در راهپیمایی اول مهر و تجمع روز سوم مهر شاهد بودیم که چقدر مردم عزیز و متدین ابراز محبت کردند، در این دو تجمع بیعت کردند با فرمانده معظم کل قوا عهد و پیمان بستند با شهدا و کنار آن از فرزندان خود در فراجا حمایت کردند.

وی یادآور شد: در هفته گذشته میزبان فرمانده معظم کل قوا در دانشگاه تربیت افسری و پلیس امام حسن مجتبی(ع) فراجا بودیم و پس از دو سال وقفه به‌دلیل شیوع بیماری کرونا در کشور، مقام معظم رهبری، نخستین جایی که به‌صورت رسمی تشریف آوردند، دانشگاه افسری بود.

سردار اشتری با ابراز اینکه فرمایشات رهبری در این مراسم مانند همیشه آرامش‌بخش و غرورآفرین بود، متذکر شد: ایشان فرمودند در هر جایی که سازمان‌های نیروهای مسلح تضعیف شود، امنیت مردم تضعیف می‌شود و اگر به مقر انتظامی یا پایگاه بسیجی حمله شد، به امنیت مردم حمله شده است.

وی تصریح کرد: نمی‌گذاریم امنیت مردم به مخاطره بیفتد؛ برای مردم در مقابله با اشرار که هیچ چیزی جز امیال شخصی و سازمانی خود در ذهن ندارند و به‌صورت ترکیبی سعی در اخلال در نظم و امنیت مردم داشتند، خواهیم ایستاد؛ در حوادث اخیر چندین نفر از همکارانم در مقابله با اشرار به درجه رفیع شهادت نایل شدند که به خانواده آنها تسلیت عرض می‌کنم.

سردار اشتری گفت: امروزه ما خود را حافظ ارزش‌ها می‌دانیم و افتخار می‌کنیم که مدافع حریم مردم هستیم.

  • نویسنده : الهام مهدیان