پاکسازی طبیعت دره ارغوان توسط جمعی از کارکنان شرکت گاز ایلام
پاکسازی طبیعت دره ارغوان توسط جمعی از کارکنان شرکت گاز ایلام

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از پاکسازی طبیعت دره ارغوان توسط جمعی از کارکنان این شرکت بمناسبت گرامیداشت روز زمین پاک خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جزمان؛ «محمود کشاورز» در همایش پیاده روی کارکنان این شرکت بمناسبت روز زمین پاک، به شعار هفته زمین پاک در سال جاری با عنوان”مشارکت مردم، ایران در برابر پلاستیک، نجات زمین” اشاره کرد و افزود: حفاظت از محیط زیست وظیفه‌ای ملی و تک تک آحاد مختلف مردم است همه می بایست در برابر آن مسئولیت پذیر باشند.

وی اظهار داشت: با توجه به اهمیت محیط زیست سالم در زندگی امروزی، مباحث مربوط به محیط زیست همواره مورد توجه مسئولان شرکت گاز استان بوده و در تمامی زمینه های کاری خود این مسئله مهم در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان تصریح کرد: در این راستا شرکت گاز استان ایلام اقداماتی نظیر استقرار و بروزرسانی سیستم‌های مدیریت زیست محیطی ISO14001:2015 و اخذ گواهینامه HSE-MS مدیریت کامل پسماندها بر اساس قانون مدیریت پسماند و ضوابط و روش های مدیریت اجرایی پسماندهای صنعتی و ویژه در وزارت نفت، اخذ گواهینامه مدیریت پسماند از سازمان مدیریت پسماند شهرداری‌ها و رعایت قوانین و استانداردهای محیط زیست صورت گرفته است.

وی گفت: این مجموعه در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی و ترویج فرهنگ و حس مسئولیت پذیری  نسبت به محیط زیست در کارکنان، این چنین همایش‌هایی مشارکت می‌ کند.

کشاورز با اشاره به اینکه شرکت  گاز استان ایلام در طول سال گذشته بعنوان واحد خدماتی سبز کشور معرفی شده است، تأکید کرد: طبیعت عاری از آلایندگی پساب و پسماند باعث همبستگی و وحدت در بین آیندگان می شود.

  • نویسنده : ایرج ملکی