پیام تبریک رئیس کل دادگستری استان ایلام به مناسبت سالروز حماسه فتح خرمشهر و روز مقاومت ایثار و پیروزی
پیام تبریک رئیس کل دادگستری استان ایلام به مناسبت سالروز حماسه فتح خرمشهر و روز مقاومت ایثار و پیروزی

دکتر عمران علی‌محمدی رئیس کل دادگستری استان ایلام با صدور پیامی سالروز حماسه فتح خرمشهر و روز مقاومت ایثار و پیروزی را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری جزمان، متن پیام «عمران علی محمدی» به این شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

«« فتح خرمشهر فتح خاک نیست، فتح ارزش های اسلامی است. امام خمینی (ره)»»

سوم خرداد ماه، سالروز حماسه جاویدان و بی همتای فتح خرمشهر است، حماسه‌ای که نقش آزادی، ایثار و مجاهدت را بر لوح تاریخ به یادگار گذاشت و به راستی فتح خرمشهر گذشتن از تمامی غیر ممکن‌ها با تکیه بر تلاش، تدبیر و توکل بود.
این روز عزیز فرصت مغتنمی است برای مرور تاریخ درخشان و پرافتخار مقاومت و سرافرازی ملت بزرگ ایران، ملتی که با انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) راه جدیدی را فراروی بشریت گشود و الگوی مقاومت و ایستادگی مظلومان و مستضعفان در سراسر جهان شد.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد امام راحل(ره) و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، سالروز این حماسه ماندگار را به خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران و همچنین مردم شهیدپرور استان ایلام تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات روزافزون همگان را در مسیر پاسداشت از ارزش های ناب انقلاب اسلامی و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران در ظل توجهات حضرت بقیه الله الاعظم مهدی موعود (عج) و تحت رهبری های داهیانه مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) از خداوند متعال مسألت می نمایم.

دکتر عمران علی‌محمدی
رئیس کل دادگستری استان ایلام

  • نویسنده : ایرج ملکی