کشف ۱۵ تن روغن خوراکی احتکار شده در ایلام
کشف ۱۵ تن روغن خوراکی احتکار شده در ایلام

فرمانده انتظامی استان ایلام از اجرای برنامه های اجرایی در راستای نابسامانی بازار و کنترل کالاهای اساسی خبر داد و گفت:پلیس با همکاری دستگاه قضائی و سایر نهادهای نظارتی با اخلالگران نظام اقتصادی با قاطعیت برخورد می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری جزمان، سردار”دلاور القاصی مهر ” با اعلام این خبر اظهار داشت :با توجه به کمبود برخی کالاهای اساسی به تبع افزایش قیمت ناشی از اجرای طرح حذف ارز ترجیحی در سطح بازار ، مراتب با تشکیل تیم های نظارتی به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت .

وی افزود :در پی رصد وضعیت تهیه و توزیع روغن در سطح استان با اقدامات پلیسی مشخص شد یکی از واحدهای توزیع روغن با سوء استفاده از وضعیت کمبود روغن اقدام به احتکار ۱۵ تن روغن خوراکی کرده بود.

فرمانده انتظامی استان ایلام تصریح کرد: با هماهنگی  های بعمل آمده  و با حضور بازرسان صمت، سپاه استان، تعزیرات حکومتی، جهاد کشاورزی و فرمانداری شهرستان ایلام این انبار شناسایی و بالغ بر ۱۵ تن روغن مایع به ارزش حدود ۳ میلیارد ریال از آن کشف و ضبط شد.

وی خاطرنشان کرد :به لحاظ  اهمیت موضوع  و با کسب دستور مقام قضایی  روغن خوراکی با توجه به نیاز بازار در بین عاملان  مجاز در سطح استان و شهرستان ها توزیع شد. 

این مقام انتظامی بیان کرد :پلیس استان در راستای جلوگیری از نابسامانی بازار کالا های اساسی با همکاری سایر سازمان ها با نهایت توان در صف مبارزه با اخلالگران اقتصادی قرار دارد. 

  • نویسنده : الهام مهدیان
  • منبع خبر : پایگاه خبری پلیس