۴۵ دوره آموزشی برای کارکنان شرکت گاز استان ایلام در سال جهش تولید برگزار شد
۴۵ دوره آموزشی برای کارکنان شرکت گاز استان ایلام در سال جهش تولید برگزار شد

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از برگزاری ۴۵ دوره آموزشی برای کارکنان این مجموعه در سال گذشته خبر داد و گفت: به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های ستاد استانی کرونا، این تعداد دوره آموزشی در بستر فضای مجازی و بصورت غیر حضوری برگزار شده است.

به گزارش پایگاه خبری جزمان، “عباس شمس اللهی” مدیر‌عامل شرکت گاز استان ایلام افزود: این دوره‌های آموزشی با اهداف و رویکردهای استراتژیک شرکت ملّی گاز ایران در جهت توانمند‌سازی کارکنان با روش‌های نوین در مدیریت گاز‌رسانی، انجام موثر‌تر خدمات و فعالیت‌‌ها، ترغیب کارکنان، بالا بردن سطح مهارت‌و دانش‌و یادگیری آنان برگزار شده است.
وی اظهار داشت: در طول سال گذشته ۴۵ دوره آموزشی با ۵‌هزار نفر‌ساعت در شرکت گاز استان ایلام برگزار شده است که خروجی آن در نظرسنجی و تحلیل نتایج در زمینه‌های مختلف مثبت بوده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان تصریح کرد: این دوره ها از طریق درگاههای مجازی آنلاین و LMS به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های ستاد کرونا‌ی استان انجام شده است.
شمس اللهی خاطرنشان کرد: این آموزش‌ها در زمینه‌های مختلف عمومی و تخصصی از جمله دوره‌های مدیریت استرس در دوران کرونا، حقوق شهروندی، زبان انگلیسی، مدیریت دارایی های فیزیکی، مهارت‌های حل مسئله و تصمیم گیری، تکنیک‌های ارزیابی ریسک، قانون برگزاری مناقصات، ممیزی انرژی، ایمنی ترافیک و رانندگی تدافعی، دوره‌های تخصصی HSE و غیره بوده است.

  • نویسنده : الهام مهدیان
  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام