تبعیت از ولایت فقیه رمز پیروزی و ماندگاری ایران اسلامی است
تبعیت از ولایت فقیه رمز پیروزی و ماندگاری ایران اسلامی است

فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) گفت: رمز موفقیت و اقتدار ایران اسلامی، ایستادگی مردمی است که با وجود تحریم، فشارهای اقتصادی و سیاسی، پای نظام و ولی امر خود مانده اند.

به گزارش پایگاه خبری جزمان، سردار “نعمان غلامی” روز جمعه در اجتماع بزرگ اقشار مختلف بسیجیان استان ایلام اظهار کرد: مردم صبور و مقاوم، سربلندی و اقتدار ایران اسلامی را در دنیا رقم زده اند و شاه کلید موفقیت ایران در جهان همین ملت هستند که با همه سختی ها ایستادگی کرده اند و تابع ولی امر مانده اند.

وی با بیان اینکه بسیج مردمی ایران اسلامی تحقق گوشه ای از انقلاب جهانی حضرت حجت (عج) است، گفت: وظیفه بسیجیان همراهی با دولت و مردم است.

سردار غلامی یادآور شد: ایجاد قدرت و امنیت از مولفه های مهم همه جوامع اسلامی باید باشد و اکنون درخت تناور بسیج در همه جهان بسط و جوانه زده و در راستای همان تفکر ظلم ستیزی امام راحل در همه جهان گسترش یافته است.

وی تصریح کرد: ایران اسلامی جایگاه مقتدرانه خود را در دنیا نشان داده و اکنون به تکنولوژی‌ های پیشرفته دنیا دست یافته و از لحاظ سامانه های دفاعی، موشکی و نظامی در زمره کشورهای تراز اول دنیا قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه عامل اصلی ناامنی در جهان اسلام اسرائیل و آمریکا است، ادامه داد: اما صدور تفکر بسیج مردمی در دنیا باعث بیداری مردم بیشتر کشورهای جهان شده است.

سردار غلامی عملیات غافلگیرانه طوفان الاقصی را نمونه بارز تفکر بسیج و ظلم ستیزی دانست و تاکید کرد: غاصب رژیم اسرائیل در طول ۷۵ سال اشغال فلسطین جنایات بیشماری را علیه این سرزمین و کشورهای عرب منطقه روا داشت و خود را حکومتی مقتدر و شکست ناپذیر نشان داد ولی مبارزان فلسطینی با عملیات طوفان الاقصی افسانه شکست ناپذیری اسرائیل را پایان دادند.

فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) با بیان اینکه عملیات طوفان الاقصی حاصل سال‌ها مجاهدت رزمندگان جهان اسلام و برگرفته از تفکر بسیج بود، یادآور شد: مقاومت مردم فلسطین در برابر حملات بی امان و وحشیانه رژیم صهیونیستی طی هفته های اخیر تمام معادلات جهانی حامی اسرائیل را در هم شکست و مردم در اقصی نقاط جهان به حمایت از فلسطین برخواسته اند.

  • نویسنده : الهام مهدیان
  • منبع خبر : ایرنا