۹۵ درصد مصوبات شورای اقامه نماز ایلام اجرایی شد
۹۵ درصد مصوبات شورای اقامه نماز ایلام اجرایی شد

مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام گفت: ۹۵ درصد مصوبات شورای اقامه نماز ایلام اجرایی شده است.

به گزارش پایگاه خبری جزمان، «غلامرضا رضایتی» در جلسه شورای اقامه نماز با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام اظهار کرد: این اولین جلسه شورای اقامه نماز در سال جاری در استان ایلام است.

وی تصریح کرد: ۹۵ درصد مصوبات در سال گذشته در استان برای ترویج فرهنگ اقامه نماز اجرا شده است.

دبیر ستاد اقامه نماز استان عنوان کرد: همه دستگاه‌های اجرایی برای اجرایی شدن مصوبات شورای اقامه نماز تقدیر و تشکر می‌کنم.

وی اظهار کرد: آیین نامه هیات وزیران در مورد اقامه نماز شفاف است و مدیران دستگاه‌های اجرایی مسوول اصلی اقامه نماز در ادارات هستند.

رضایتی گفت: این آیین نامه برای همه دستگاه‌های اجرایی، نظامی و انتظامی است و تاکید ما اجرای این آیین نامه در سال جاری است.

دبیر ستاد اقامه نماز استان افزود: ۱۶ برنامه در شورای اقامه نماز برای سال جاری در استان ایلام پیش بینی شده است.

وی اظهار کرد: همه دستگاه‌های اجرایی استان برای اجرای این برنامه‌ها همکاری کنند، اجرای این برنامه نیاز تخصیص اعتبارات لازم است.

رضایتی عنوان کرد: نمازخانه‌های بین راهی استان ایلام باید تقویت شوند، کارهای خوبی در استان ایلام با تلاش نماینده ولی فقیه در استان و استاندار ایلام انجام شده است.

وی گفت: تقویت مساجد بین راهی با توجه به جایگاه استان ایلام در اربعین باید تقویت شود.

دبیر ستاد اقامه نماز استان افزود: گردشگری مذهبی از ظرفیت‌های مهم استان ایلام است که در زمینه توجه به زیرساخت‌های استان در بحث مسجد و نمازخانه بین راهی ضروری است.

رضایتی تصریح کرد: دوره‌های خوبی در بحث مهدویت در استان ایلام اجرایی شده است، ۳۰ مدرسه در استان تحت پوشش برنامه‌های مهدویت قرار گرفته است.

  • نویسنده : الهام مهدیان